MOYO BEACH HOTEL

Tesis Özellikleri

Moyo Beach Hotel Bodrum, Torba bölgesinde bulunmaktadır. Moyo Beach Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Otelin kendine ait iskelesi vardır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. 

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, jetski faaliyetleri vardır. 

Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. 

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz kablosuz internet, telefon standart odalarda mevcuttur. Otel Milas Havaalanı'na 27 km, Bodrum'a 5 km uzaklıktadır. 

Oda Kahvaltı Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 10:30 saatleri arasında)

Tüm İçecekler Ücretli

Ala Carte Restoran (11:00 ile 23:00 saatleri arasında)(Ücretli)

Main Bar (24 Saat - Ücretli)(Restoran,Havuz, Lobby ve plaja hizmet veren barımızda soguk ,sıcak, yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler sunulur)

Fiyatlar/Uygunluk
Talep Gönder
Yorumlar
Konaklama Bilgileriniz

Moyo Beach Hotel Bodrum, Torba bölgesinde bulunmaktadır. Moyo Beach Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. Otelin kendine ait iskelesi vardır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Tatilde spor ve eğlenceyi tercih edenler için banana, jetski faaliyetleri vardır.

  • Oda Sayısı: 48
  • Denize Uzaklık: SIFIR
  • Şehire Uzaklık: 5 km
  • Hava Limanına Uzaklık: 27 km
ODA KAHVALTI
Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!