GAP TURU

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

GAP TURU

, Eskişehir Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  Kültür Turu
 • Süre :
  6 Gün

21 EKİM 2019 / 27 EKİM 2019 5 GECE 6 GÜN K.MARAŞ-ADIYAMAN-DİYARBAKIR-BATMAN/HASANKEYF-MİDYAT-MARDİN-ŞANLIURFA-GAZİANTEP-HATAY/İSKENDERUN

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

GAP TURU Kalkış: Eskişehir Tur Tarihi : Süre : 6 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİMZETLER

 • Lüks araçlarla ulaşım
 • 5 gece otel konaklaması (3-4 yıldızlı otellerde)
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Tüm sabah kahvaltıları (6 gün)
 • Otellerde alınacak akşam yemekleri
 • 1 akşam yemeği ve sıra gecesi
 • Halfeti tekne turu
 • Nemrut çıkış ücreti(Minibüs)
 • Seyahat güvence sigortası
 • Araçta sıcak-soğuk ikramlar
 • Elis tur rehberlik
   

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Ekstra kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

HAREKET: Eskişehir’den 19:00’da hareket. 

1.GÜN / (Maraş – Kahta): Misafirlerimizi sabah, Kurtuluş Savaşı’nda Kahraman ünvanı almış olan şehrimiz Maraş’ta karşılıyoruz. Maraş’ta Sütçü İmam Anıtı, Maraş tarihi çarşılarda alış veriş için serbest zaman. Serbest zaman içinde Yaşar Pastanesi’nde meşhur maraş dondurmasını yiyoruz. Serbest zaman sonrası Adıyaman’a hareket, Kahta’da alacağımız öğle yemeği sonrası bizi bekleyen minibüslerle 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı’na tırmanıyoruz. Burada doğu terasındaki devasa heykelleri görüp batı terasına geçiyoruz. Gün batımı için yerimizi alıyoruz. Gün batımı sonrası Adıyaman’a dönüş akşam yemeği ve konaklama Adıyaman’daki otelimizde.

2.GÜN / (Diyarbakır – Batman – Midyat): Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Siverek üzeri Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’da tarihi Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı’nın evi, Hasan Paşa Hanı’nda çay kahve molası. Burada alacağımız öğle yemeği sonrası Batman / Hasan Keyf’e hareket. Hasankeyf’de görülecek yerler: Tarihi Kale Taş Köprü, El Rızık Cami, çarşılarda alış veriş için serbest zaman. Bu serbest zamanda Dicle Nehri kenarında çay kahve molası sonrasında Midyat’a hareket. Burada Sıla dizisinin çekildiği tarihi Midyat Evi’ni geziyoruz. Telkari Çarşilarında alış veriş için serbest zaman sonrasında Mardin’e hareket. Konaklama ve akşam yemeği Mardin’deki otelimizde.

3.GÜN / (Mardin- Şanlıurfa): Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Mardin’deki gezimize başlıyoruz. Kasimiye Medresesi,Tarihi Abaralar, Mardin’in dar sokaklarında Cumhuriyet Meydanı’na geliyoruz. Bu çarşılarda alış veriş için serbest zaman, serbest zaman sonrası Kızıltepe üzeri Viranşehir’e hareket. Göbeklitepe’nin gezilmesi. Şanlıurfa’ya hareket. Burada alınacak öğle yemeği sonrası Hz. Eyyüb’ün çile çektiği mağarayı ziyaret, Balıklı Göl, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı ziyaret, Balıklı Göl ve çarşılarda alış veriş için sebest zaman. Serbest zaman sonrası otele hareket, otelde belli bir dinlenme sonrası lobide buluşuyoruz. Urfa’nın tarihi bir konağında akşam yemeği ve sıra gecesi eşliğinde belli bir saate kadar eğleniyoruz sonrasında otele dönüş, konaklama Urfa’daki otelimizde.

4.GÜN / (Halfeti – Gaziantep): Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Türkiye’nin en büyük dünyanın 6. büyük barajı olan Atatürk Barajını ziyaret ediyoruz, sonrasında Halfeti’ye hareket. Halfeti’de bizi bekleyen tekneye biniyoruz, bir saat Fırat Nehri üzerinde Karagül dizisinin çekildiği mekanlardan Rum Kalesi ve Batık Kenti görüp Halfeti’ye dönüyoruz. Öğle yemeğini Birecik veya Nizip’te alıyoruz. Sonrasında Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük Hayvanat Bahçesi, Panorama Müzesi, Antep Kalesi tarihi çarşılarda alışveriş için serbest zaman, serbest zaman sonrası otele geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Gaziantep’te.

5.GÜN / (Hatay): Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Gaziantep panoramik şehir turundan sonra Hatay’a hareket. Hatay’da Harbiye Şelalesi ve burada alınacak öğle yemeği sonrası tarihi Ulu Camii, Habibu Necar ziyaret, Hatay Arkeoloji Müzesinin gezilmesi sonrası, tarihi Hatay çarşılarında alışveriş, alışveriş sonrası otele yerleşme konaklama ve akşam yemeği Hatay’da.

6.GÜN / (İskenderun): Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası İskenderun’a hareket. İskenderun’da yapacağımız tekne turu(ekstra) sonrası alacağımız öğle yemeği ve panaromik şehir turundan sonra Eskişehir’e hareket. Bir daha ki Gap Turu’nda buluşmak dileğiyle…i devasa heykelleri görüp batı terasına geçiyoruz. Gün batımı için yerimizi alıyoruz. Gün batımı sonrası Adıyaman’a dönüş akşam yemeği ve konaklama Adıyaman’daki otelimizde.

 

Ulaşım

LÜKS OTOBÜSLERLE ESKİŞEHİR'DEN HAREKET.

İki Kişilik oda da kişi başı :1.399 TL (nakit) -- 1.449 TL( 6 taksit)

4-12 Yaş Çocuk 1109 TL (nakit)--1149 TL (6 taksit)

0-3 yaş koltuk bedeli:450 TL

Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!