Hakkımızda

Acente sahiplerimizin  25 yıllık turizm tecrübeleri ile kurulan;

Elis Turizm Taşm. Gıda San.ve Tic. Ltd. Şti. A Grubu Seyahat Acentesi olup 9626 Belge No’su ile  13.04.2016 tarihinde kurulmuştur. ELİS TOUR tabela isimli acentemiz sektörde seçkin bir yer edinmiş, deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir turizm Seyahat ve Organizasyon acentesidir. Yurt içi – yurt dışı gezileri, çeşitli kültür turları, vize işlem takibi, tüm havayollarına ait uçak bileti satışları, düzenli ve taksitli olarak yaptığı otel rezervasyonları ile hizmet vermektedir. Bunun yanında zaman zaman çeşitli acentelerin bölge temsilciliğini de yapmaktadır.             

İş Anlayışımız...

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla ‘’mükemmelliğin ayrıntılarda’’ olduğunun bilinci içinde, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin beklentilerine, profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

Temel ilkemiz; ELİS TOUR, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, deneyimli dinamik kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile en avantajlı koşullarda maximum fayda sağlamak üzere, sizlerin beklentilerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır

Sizlere unutulmayacak tatiller ve organizasyonlar yaşatmayı, ELİS TOUR ilkesi olarak benimsedik.

 Hizmetlerimiz;

** Taksitli Tatil Kampanyaları

** Yurt içi ve Yurt Dışı Turlar

** Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Biletleri

** Kongre & Fuar Organizasyonları

** Toplantı & Seminer Organizasyonları

** Ulaşım ve Transfer Hizmetleri

** Kültür Turları

** Vize İşlemleri

** Şehir Turları

** Münferit İş Gezileri